DISTRESS / FATUM split EP

crust / stenchcore

150

Out of stock

SKU: 2693 Categories: , ,
Bezpečná platba je garantována

Dvě ruské kapely na společném split. Více viz recenze z Periferia.cz:

PURE HATE FROM LAND OF 5 MONTHS OF WINTER
Strana A patří moskvanům Fatum. Jestli si slyšel velkou desku, která vyšla na Gasmask Records a líbila se ti, tak věř že tady Fatum pokračujou přesně tam kde na desce skončili. Fatum tady maji dva vály z toho jedna je instrumentálka. Můžeš čekat brutální deathmetalpunk ohlodanej až uplně na kost a to hlavně po zvukový stránce. Tohle totiž zní jako první nahrávky Bolt Thrower a přesně něco takovýho můžeš od kapely čekat, mají to chlapci celkem dobře naposlouchaný si myslim. Kapela se letos ukáže u nás na Play Fastu! Nenech si to utéct.

WELCOME ON CRUST BEAT TERRITORY
Druhou stranu okupujou petrohradští Distress, kapela kterou je vzhledem k množství koncertů odehranejch v ČR asi celkem zbytečný představovat. Disbeat jak knédle to je! Mix švédského a anglického crustu se vším všudy. Kapela nám tady podstrojí dva svoje vály + cover od Warcollapse. Nahrávka zní ještě celkem crustově, ale má to takovej metalovej šmrnc. V květnu sem zažil jejich zatím poslední attack na Čechy a znělo to daleko vyzrálejc a hlavně krutě metaličtějc než starší tvorba. A kurva nebylo to vůbec špatný!

Na obalu se ti dostane jednookého smrťáka, totemy, řetězy, lebky, ostny, kříže atd. V krásně ponurý grafice jak se k tomuhle stylu sluší a patří… Splitko nese název Under the Dead Sky a v Čechách ji seženeš např. u Gasmask Records.

Weight0,12 kg
Vydavatelství

Žánr

,

Shopping Cart
Přejít nahoru