REMAINS OF THE DAY – An Underlying Frequency CASS

hardcore / crust

80

Out of stock

SKU: 3823 Categories: ,
Bezpečná platba je garantována

 

Americký temný hardcore, podlazené kytary, kanonáda bicích + hustou atmosféru dokreslují housle. Něco pro fanoušky Tragedy, From Ashes Rise. Vyšlo ve spolupráci s Yellow Dog records. 

Recenze : 

“Jedním slovem pokus!!! O co? Smíchat snad všechny styly ve scéně, který jsou!! Fakt tohle je pro všechny a zároveň to ztrácí na síle. I když chvilkama se mi to líbí. Prostě riffy, či zpěv a tahle pasáž atd. Jako celek – jistě si to posluchače najde!!!”
Choroba Mysli 1

“Když jsem četl reference na tuhle kapelu a poté co jsem si nechal utýct jejich koncert u nás jsem se na tuhle kazetu samozřejmě musel podívat. A to nejen se podívat ale hlavně si ji poslechnout. Dlouhý songy temnýho podladěnýho hardcore..hutnej sound, těžký riffy, vokál se silným emotivním nábojem a k tomu všemu ještě plačící housle .. opravdu vražedná kombinace pro někoho se slabší náturou. Depresivní až emo nálady se střídaj s brutálníma výbuchama hněvu. Mě se trošku víc líběj ty vyklidněný pasáže v jednotlivejch písních a po dlouhý době se mi dostala do ruky kazeta u který jsem se opravdu ani chvíli nenudil a i teď (vlastně skoro po půl roce) tu mám pořád co novýho objevovat. Obal je super. Depresivní a melancholickej. Silnice, postel, staveniště a oranžovožlutá obloha..vevnitř knížečka s texty jak v češtině tak v mateřštině, pak nějaký fotečky atd. ještě nutno dodat že na kazetě jsou songy z LP “An underlying frequency”, tři dosud nevydaný písně a potom vály ze 7″Ep. Jo originální Cdčko si vzali na starost na Crime against humanity recs a to je asi tak všechno co k tomuhle počinu můžu říct.”
Komunikace 6

“Čtveřice portlandských milovníků absintu odvedla na tomto albu velice slušnou práci. Temný hardcore jak vystřižený z Prank Rec. Smíchej Tragedy s From Ashes Rise a nebudeš moc daleko. Co posouvá tuhle kapelu dál je přítomnost houslí, který bezvadně dokreslují hustou atmosféru, která se sem tam zvrtne i do příjemných emo pasáží. Tato kazeta ostatně i jako CD obsahuje kromě novýho alba i singl, který byl nahráván v trošku jiné sestavě. Nechybí ani bezvadnej booklet ve formě malé knížečky a s překlady v češtině. Tak toto rozhodně stojí zato. Někteří, kdo viděli R.O.T.D. naživo dokonce označovali jejich live vystoupení za svůj životní koncert.”
Hluboká Orba 23

Weight0,15 kg
Vydavatelství

Shopping Cart
Přejít nahoru