TOTÄLICKERS – Cemëntiri LP

d-beat / crust

300

Out of stock

SKU: 3149 Categories: , ,
Bezpečná platba je garantována

Nekonečná fronta na poště… uff, konečně na řadě… podepsat papírek a už to ženu domů s balíčkem v ruce… trhám krabici a už jí vidím, ale nějak nejde vytáhnout. Po krátkém souboji s krabicí zjišťuju, že byla prosichr přilepená i uvnitř 3x … no ale o čem že to tady melu?? Nové album španělských hc/d.beat/punx Totälickers přece!!

Představovat tuhle bandu by bylo pro mnohé z vás asi uplně zbytečný, ale tak pro ty co by náhodou nevěděli… Totälickers jsou z Barcelony, hrajou hodně nasranej hc punk a d.beat mají evidentě rádi taky… Cemëntiri je vedle split sedmiček s Holocaust In Your Head, Violent Headache a Power Is Poison už třetí samostatná velká deska a podle mého názoru zatim nejlepší. Na kontě maji i jeden sedmipalec se záznamem koncertu ze strahovské nulanulasedmičky a kluky z kapely můžeš nebo jsi mohl/a vidět snad ve všech kapelách z okolí Barcelony a to třeba Infäme, Instinto, Holocaust In Your Head, Violent Headache… snad všechy tyhle kapely někdy zahrály i u nás… Totälickers dokonce hned několikrát a 14. října se chystají roztřískat liberecký Azyl.

Tahle parta to do vás hned od začátku nasype pěkně zostra a nepolevuje až do konce… jedinej čas na oddych máte když otáčíte na stranu B. Hudebně jak už jsem psal několikrát je to vynikající hc/punková jízda… semtam nějaká vyhrávka na kytaru, zpěv ve španělštině a perfektní Tiriho hlas, kterej do týhle muziky sedí jak prdel na hrnec… houpánímu hlavou a hrození ručičkou se prostě nejde vyhnout… pouštim to podruhý, potřetí a pořád toho nemám dost…

Deska dostala název Cemëntiri a na obalu najdeš ponurou betonovou nudnou zástavbu paneláků a skrz ně vede nekonečná fronta aut jedoucích kamsi, prázdné koleje atd… Pět fláků na každý straně se přežene doslova jako hurikán, podle mě by tam klidně ještě dva vály navíc být mohly. Nahrávka má super zvuk, všecko je krásně slyšet a uvnitř navíc krom titěrného papírku s pěti labelama co maji prsty ve vzniku týhle placky, ještě velkej plakát s motivem obalu a překlad textů do angličtiny. Našlapaná deska, která se jen tak z gramce do police nedostane, kdybyste s koupí váhali tak na kapelním bandcamp profilu je celá volně k poslechu, takže čau v Liberci!!

Weight0,4 kg
Vydavatelství

Žánr

,

Shopping Cart
Přejít nahoru