Posted on Napsat komentář

Obě alba švédských URSUT dolisovány !!!

Obě (dnes již kultovní) alba švédských URSUT jsou dolisovány! O represy se postaral Phobia Records ve spolupráci s La Familia Releases a Not Enough Records. Jde o debutní album “Dåraranas Paradis” a druhé album “Köp Dig Lycklig”. Vylisováno bylo 500 ks na černých vinylech. Obaly jsou oproti původním lisům malinko jinak zabarvené a na jiném papíru.

Posted on Napsat komentář

Nové album DROPDEAD skladem !!!

Právě na čas přišla zásilka s pěti DROPDEAD vinyly obsahující nové album, dvě předchozí a dvě diskografie. Vše remasterováno v letošním roce. Vše na barevných vinylech a všechny v luxusních přebalech.

Posted on Napsat komentář

EXCREMENT OF WAR – Cathode Ray Coma LP je venku !!!

Právě dnes oficiálně vychází kultovní album anglické crust kapely EXCREMENT OF WAR – Cathode Ray Coma poprvé na vinylu! Remasterováno Kenkem z Communichaos Media Clay Station, nový layout a v sestavě členové Doom, Dirt či Cruelty.

Vychází v nákladu 600 ks, 400 ks na černém vinylu, 100 ks na půleném zelenočerném vinylu, 100 ks na černá v zelené vinylu.

Posted on Napsat komentář

AFFECT / LÖCKHEED split 7″EP je venku !!!!

Dvojitý d-beat / raw punk útok v Disclose / Framtid stylu. Affect ze Švédska a Löckheed z USA. 500 ks vylisováno. Ve spolupráci s Blown Out Media.

Double d-beat / raw punk attack in the vein of Disclose / Framtid. Affect coming from Sweden and Löckheed from USA. 500 copies pressed. Collaboration with Blown Out Media Records.

Posted on Napsat komentář

PLAGUE THIRTEEN album je venku a DROPDEAD v distru

Dalším titulem na Phobia Records je debutní album belgické temné hardcore / d-beat kapely PLAGUE THIRTEEN, která vznikla na troskách známějších LINK. Debutní album je temné a surové, ideální soundtrack do podzimních dnů a dalšího COVID lockdownu. Pro fans Tragedy / Fall Of Efrafa, ale se špetkou hrubějšího metalového zvuku.

V distru jsou také k dostání vinyly DROPDEAD. Několik split singlů a vinyl verze “Demos 1991”. Na barevném vinylu!