Posted on Napsat komentář

EXCREMENT OF WAR – Cathode Ray Coma LP je venku !!!

Právě dnes oficiálně vychází kultovní album anglické crust kapely EXCREMENT OF WAR – Cathode Ray Coma poprvé na vinylu! Remasterováno Kenkem z Communichaos Media Clay Station, nový layout a v sestavě členové Doom, Dirt či Cruelty.

Vychází v nákladu 600 ks, 400 ks na černém vinylu, 100 ks na půleném zelenočerném vinylu, 100 ks na černá v zelené vinylu.

Posted on Napsat komentář

AFFECT / LÖCKHEED split 7″EP je venku !!!!

Dvojitý d-beat / raw punk útok v Disclose / Framtid stylu. Affect ze Švédska a Löckheed z USA. 500 ks vylisováno. Ve spolupráci s Blown Out Media.

Double d-beat / raw punk attack in the vein of Disclose / Framtid. Affect coming from Sweden and Löckheed from USA. 500 copies pressed. Collaboration with Blown Out Media Records.

Posted on Napsat komentář

PLAGUE THIRTEEN album je venku a DROPDEAD v distru

Dalším titulem na Phobia Records je debutní album belgické temné hardcore / d-beat kapely PLAGUE THIRTEEN, která vznikla na troskách známějších LINK. Debutní album je temné a surové, ideální soundtrack do podzimních dnů a dalšího COVID lockdownu. Pro fans Tragedy / Fall Of Efrafa, ale se špetkou hrubějšího metalového zvuku.

V distru jsou také k dostání vinyly DROPDEAD. Několik split singlů a vinyl verze “Demos 1991”. Na barevném vinylu!

Posted on Napsat komentář

GENÖME LP & FÖRGIFTAD / GEFYR split LP právě venku !!!

Právě dnes vychází na Phobia Records dva nové tituly. Jde o debutní album švédské d-beat kapely GENÖME z Malmö s názvem “Young, beautiful & free”. Deset d-beat / raw punk rozbušek se členy Crutches v sestavě. Druhým titulem je split LP FÖRGIFTAD / GEFYR. Käng punk na druhou, hlučně, špinavě a rychle. S perfektním artworkem od Poggera.

Genöme: 500 vylisováno, 400 černé vinyly, 100 barevná “Halloween” limitovaná edice, vyšlo ve spolupráci s Not Enough, Up The Punx a Ryvvolte Records

Förgiftad / Gefyr: 300 vylisováno, všechny na průhledném vinylu s růžovými cákanci

Posted on Napsat komentář

Nové album THE WAR GOES ON již brzy skladem – předobjednávky nyní

Na eshop byly nahozeny nové releasy od dánského labelu Adult Crash Records. Jde o druhé album THE WAR GOES ON – “Assisted Armageddon” a singly POWER FACE a staré dánské kapely a jejich singlu z roku 1984 KALASHNIKOV. Počet kusů v eshop omezen. Ti kdo psali již dříve o rezervaci nové desky TWGO ať se prosím ozvou znovu.

Posted on Napsat komentář

HUMANT BLOD – Flykten Från Verkligheten 7″EP evropská distribuce

Phobia Records se dostalo cti postarat se o evropskou distribuci debutního singlu mezikontinentální raw punk kapely HUMANT BLOD. Singl se jmenuje “Flykten Från Verkligheten” a v USA vychází v kooperaci Havoc Records a Desolate Records. V sestavě Humant Blod najdete postavy z kapel jak Totalitär, Makabert Fynd, Dissekerad, Question, Extended Hell, Brainbombs atd. atd.

Předobjednávky již brzy !!!

Posted on Napsat komentář

NARCOSA kazeta venku a předobjednávky na PARASIT a split ANTI-METAFOR / SCARED EARTH

Právě venku / out now:
PR206 NARCOSA – How dare you? Cass

Předobjednávky / Preorders from now via www.phobiarecords.net:
PR199 PARASIT – Samhällets Paria LP (vinyl, patches, t-shirt, bundles, caps)
PR204 Anti-Metafor / Scared Earth split 7″EP (vinyl, bundles, coloured vinyl)
PR197 Exploatör – Avgrundens Brant LP (repress, aqua blue vinyl with screenprinted cover, black vinyl, bundles, t-shirt, patches, caps)

Venku během roku 2020 / Out in 2020
Gefyr / Förgiftad split LP (Pogger artwork)
Fear Of The Known 7″EP and flexi 7″EP
Fear of Extinction / Jonestown split 7″EP
End Result 7″EP
Phane LP
Collapsed LP
Plague Thirteen LP
Visions Of War 3 new vinyls

…and more BIG surprises

2021
20 years of Phobia Records compilation – LP or 2xLP (more info during 2020)

Posted on Napsat komentář

PR 193 SOCIALSTYRELSEN – Med Rädsla För Livet LP je venku !!!

Právě dnes vychází debutní album švédské crust / d-beat brusky SOCIALSTYRELSEN s názvem “Med Rädsla För Livet”. Pokud vám chybí nějaká novější nahrávka od klasiků stylu Skitsystem, tak tahle kapela je vám dokonale nahradí! Plus jako bonus ženský řev!

Posted on Napsat komentář

Objednávky – provoz při nouzovém stavu

Opatření a nouzový stav v ČR má na fungování eshopu / distra Phobia Records také dopad – prosím všechny, kdo chtějí v následujících dnech něco objednat a nechat si poslat objednávky na pobočky Zásilkovny, PPL Parcelshopy či pobočky České pošty:

1. Zjistěte si prosím, zda vámi vybraná pobočka je otevřená a nespadá do seznamu obchodů, které mají být uzavřeny (tzn. otevřeny budou pravděpodobně pobočky, kde prodávají potraviny, tabák, elektroniku atd.)

2. Objednávky s platbou na dobírku při převzetí zásilky – téměř většina dopravních a doručovacích společností umožňuje v současné době platby pouze kartou !!!! Pokud tuto možnost nemáte, zvažte prosím platbu předem na účet.

3. Fungování eshopu Phobia Records zatím (ke dni 15. 3. 2020) je bez omezení.

Díky za váš čas.

ENG: No extra restrictions due to Covid-19 issue in CZ on shipping or ordering from Phobia Records distro / eshop. Just please make yourself sure, that delivering (logistic companies, state post services etc.) on your side are working correctly. If there will be some issue in near future – I will contact you directly.

Mirek
Phobia Records
www.phobiarecords.net